W jaki sposób pomóc siostrze, u której podejrzewa się depresję?

moja siostra ma udane małżenstwo dwoje dzieci a wkółko płacze boi się wyjsc do ludzi wymysla rózne choroby byłam z nia u psychiatri ale powiedziała że więcej tam nie pójdzie nie chce zadnych leków niewiemy co sie z nia dzieje przypuszczamy że to depresja jak jej pomóc ?

Dzień dobry,

Proszę namówić siostrę na konsultacje u psychoterapeuty, np.: w PZP/Poradni Leczenia Nerwic lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

nie pomoze jej Pani jesli ona nie chce...mozna tylko jej towarzyszyc i zajac sie soba..odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza