W jaki sposób schudnąć w ciągu 3 tygodni?

Chciałabym schudnąć w ciągu 3 tygodni i potrzebuję rady. Mam prawie 14 lat i ważę 57,5 kg przy wzroście 162 cm. Proszę o szybką radę, niedługo mam bal.
ponad rok temu

Witam,

Idealne będzie połączenie wysiłku fizycznego z unikaniem "bomb kalorycznych".

Ćwicz codziennie co najmniej przez 30 minut.
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

W Twojej diecie codziennie powinno znaleźć się miejsce na:
- warzywa
- owoce
- produkty zbożowe (najlepiej pełnoziarniste)
- chude mięso/jaja/nasiona roślin strączkowych (wymiennie)
- mleko i nabiał (mogą być odtłuszczone)
- tłuszcze (masło,margarynę, oleje roślinne).

Produkty, które powinnaś wykluczyć z diety: cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, fast-foody, ciasta, ciasteczka, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

Pozdrawiam