W jaki sposób stosować lek Arthrotec?

witam,Monika z tej strony.W dniu jutrzejszym zamierzam uzyc leku Arthrotec,4 tabletki rozpuszcze w jamie ustnej i po 3 godzinach powtorze dawke.Czy musze udac sie do lekarza,szpitala czy moge wykonac zabieg w domu?Czy grozi mi smiertelne niebezpieczenstwo z tytulu brania tego leku?Prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są poważne powikłania zdrowotne w razie występowania jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania tego leku.