Zincteral na wypadanie włosów a sposób jego stosowania

Witam. Dostałam lek Zincteral na wypadanie włosów ale lekarz zapomniał mnie poinformować jak go brać. Przeczytałam, że można od 1-4 tabletek dziennie i teraz nie wiem jak go stosować. Jednak zastosowanie 1 a 4 tabletek na dobę to duża różnica. W jaki sposób należy prawidłowo stosować lek Zincteral, by pomógł mi na problem wypadania włosów? Chciałabym znacznie wzmocnić swoje włosy, ponieważ problem ich wypadania był u mnie już naprawdę duży. Jakie jest właściwe dawkowanie leku Zincteral? Ile tabletek dziennie należy przyjmować? I przy okazji chciałabym również dopytać czy Zincteral to skuteczny lek, który faktycznie może pomóc na problemy z wypadaniem włosów? I czy stosowanie leku Zincteral może powodować jakieś negatywne efekty uboczne dla organizmu? Będę wdzięczna za szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Lek stosuje się doustnie. Zwykle 1 do 2 tabletek na dobę.