W jaki sposób stracić 6 kg w 3 miesiące?

70 kg, 18 lat, kobieta, tryb życia: siedząco-stojący, aktywność fizyczna średnia. Nie podejmowałam prób odchudzania. Dzień powszedni: I śniadanie w szkole, ok. 9 - kanapka (zwykle z białym serem), II śniadanie w szkole, ok. 11 - kanapka, niekiedy coś słodkiego (batonik, pączek), obiad w domu, ok. 15 - ziemniaki, mięso (głównie schab) / makaron, ryż z sosem / zupa, ok. 17 już podjadam „coś”, cokolwiek, kolacja, ok. 20 - 3-4 kanapki z żółtym serem i szynką upieczone w piekarniku, ok. 22 zdarza mi się jeszcze „coś” schrupać. Napoje w ciągu dnia - około 3 szklanek herbaty, od czasu do czasu litr coca-coli. Dzień weekendu: podobnie, czasem obiad zastępuję fast foodem, wieczorem alkohol (wódka/piwo. Nie choruję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Proszę o uzupełnienie informacji odnośnie do Pani wzrostu. Jest to niezbędne do oceny prawidłowości masy ciała.

Pozdrawiam