W jaki sposób wyleczyć się z nerwicy?

witam.Od kilku lat choruje na nerwice.Wczesniej nie mialam takich objajow,teraz potrafie sobie nie kontrolujac tego wmowić że od wszystkiego rozboli mnie glowa np od spinki do wlosow czy grzywki czy pojedynczego wloska na czole,i nagle mam wrazenie ze to waży kilkogram i zaczyna mnie ta glowa bolec naprawde.TO juz jest nie do wytrzymania i chcialabym sie pozbyć tego wmawiania.W jaki sposob?

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam. Leczenie może Pani podjąć np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP (w ramach NFZ) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Witam,
o wiele łatwiej wywołać bóle głowy,niż zrobić porządek ze swoją emocjonalnością.Może jednak wspomniana zdolnośc do autosugestii jest na tyle twórcza,że pod okiem specjalisty nauczy się Pani korzystniejszego oddziaływania na swoje ciało i psychikę.Polecam skorzystanie z takiej pomocy,np.w bielskim ośrodku stosującym hipnoterapię.
Pozdrawiam serdecznie.