W jaki sposób wzmocnić skórę tych okolic?

Czym smarować drobne pęknięcia naskórka w obrębie zwieracza odbytu? W jaki sposób wzmocnić skórę tych okolic?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Do czasu wizyty u specjalisty proktologa który jest tym odpowiednim specjalistą który powinien wykonać u Pana diagnostykę odbytu.

Zaopatrzyć się w maść o nazwie Apirectal, dzięki zawartości kwasu hialuronowego i propolisu działa powlekająco, nawilżająco, wspomaga powrót nabłonka do naturalnego stanu fizjologicznego oraz tworzy warunki sprzyjające aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych.

Pozdrawiam

Mariusz Bek