W jaki sposób zlikwidować żyłki w oczach?

Witam :)Chciałam się zapytać w jaki sposób mogę zlikwidować żyłki w oczach?Za długo stosowałam kropelki Starazolin wybielające,przez to zauważyłam bardzo brzydkie"czerwone kreski"w oczach:(

Krople Starazolin można stosować tylko przez krótki okres czasu (kilka dni), Co prawda zawierają substancję obkurczającą naczynia spojówki, powodując czasowe (do 4h) zmniejszenie przekrwienia, ale ich długotrwałe stosowanie powoduje wtórne rozszerzenie naczyń i nasilenie przekrwienia spojówek. Należy obecnie stosować krople nawilżające na bazie karboksymetylocelulozy bez konserwantów co najmniej 3x/dz, na noc maść z witaminą A. Niestety leczenie jest zazwyczaj długotrwałe.