W jaki sposób zmienić swój charakter, aby nie tracić bliskich?

witam ma wielki probem z samum soba nie umiem sie zmienic lecz chce tego bardzo bo trace osoby mu bardzo bliskie

Witaj!
Proszę znajdź terapeutę w swoim miejscu zamieszkania, który pomoże w rozwiązaniu twoich problemów i umów się na terapię. Nie zwlekaj, bo kiedy jest się na etapie zobaczenia swoich niewłaściwych postępowań są lepsze rezultaty.
Pozdrawiam