W jaki sposób zmniejszyć mięśnie?

jestem szczupła mam 174 wzrostu i ważę 57kg.Niestety mam zbyt dużo mięśni. bardzo podoba mi się wychudzone ciało bez mięśni.czy są jakieś ćwiczenia czy coś można zrobić aby stracić mięśnie?

Małgorzata Panek

Jest Pani , sądząc z wzrostu i masy ciała, osobą szczupłą. Przy Pani wskaźniku BMI obniżanie masy ciała jest niewskazane.
Utrata masy mięśniowej wiąże się z ryzykiem osteoporozy i złamań przy błahych urazach.
Pozdrawiam