W jaki sposób zmniejszyć obrzęk pod okiem?

Od uderzenia minęły już 3tygodnie a obrzek pod okiem jeszcze jest. Jest jakiś sposób by go mniejszyc? Jakaś maść lub okłady?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie była pani do tej pory na wizycie u lekarza to sugeruję udać się do laryngologa (może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań obrazowych). Na obrzęk mogą pomóc chłodne okłady, z maści przeciwobrzękowych zrezygnowałbym ze względu na lokalizację.