W jakich godzinach najlepiej stosować Encorton?

Witam. Jestem na pompie insulinowej i po in vitro.Biorę między innymi encorton 2*1.Przez tabletki nie mogę sobie poradzić z cukrami.Chciałabym się dowiedzieć w jakich godzinach porannych i wieczornych najlepiej brać encorton żeby ograniczyć wysokie cukry

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najczęściej stosuje się zasadę : pierwsza dawka rano po przebudzeniu a następna po 6-8h.