W jakiej kolejności stosować leki na receptę?

Najpierw sie bierze Zafiron a pozniej Miflonide ?zapomniałem po wysjciu od lekarza co mam brać pierwsze a następna wizyta jest za 4 miesiące

Lek. Paweł Szadkowski

Dawkowanie i sposób użycia leków powinien sprecyzować pana lekarz prowadzący. Sugeruję zwrócić się do niego z tym pytaniem i w razie potrzeby zanotować dawkowanie.