W jakim czasie mogłam prawdopodobnie zajść w ciążę?

Ostatnia miesiaczka to 23.05.2019r obecnie 5 tydz i 5 dni ciazy zarodek 2mm. Cykl raczej co 29 dni. Kiedy moglam w nią zajsc miedzy 1 a 5.06.2019 r czy raczej miedzy 15 a 28.04.2019 r. Podkreslam ze caly maj nie wspolzylam poniewaz partnera nie bylo.

witam, jak sama Pani napisała jest to 5 tydzień, więc nie mogła Pani zajść w ciążę w kwietniu, tym bardziej że ostatnia miesiączka była pod koniec maja