W jakim odstępie czasu powinienem widzieć poprawę?

Ostatnio trochę przeciążyłem kolana w skutek biegania ( za dużo asfaltu i buty z mniejszą amortyzacją). Fizjoterapeuta podczas testów nic nie wykrył ( tj. złamań, zerwań itd). Doszło prawdopodobnie do przeciążenia. Otrzymałem zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych, które z pietyzmem wykonuję. W jakim odstępie czasu powinienem widzieć poprawę i czy tego typu przypadki zwykle są długotrwałe ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od możliwości regeneracyjnych organizmu, które są indywidualne dla każdego.