W jakim tempie rozwija się rak przewodów żółciowych?

Dzień dobry Jak szybko rozwija się rak przewodów żółciowych? 2 miesiące temu była wykonana tomografia komputerowa, która nie wykazała nic niepokojącego. Tydzień temu tata dostał żółtaczki, zrobiono usg i okazało się, że ma nowotwór przewodów żółciowych z przerzutem do wątroby. Dlaczego tomografia nic nie wykazała?

szanowna Pani, niestety ale czasami badania obrazowe zawodzą, rak na pewno rozwijał się przez dłuższy czas