W obrębie hipokampa lewego torbiel o średnicy 3,6 mm
w opisie MR : w obrębie hipokampa lewego torbiel o średnicy 3,6 mm Czy mam powód do zmartwienia?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Proponuję skonsultować się z neurochirurgiem czy jest konieczność wykonywania operacji oraz czy jest to technicznie możliwe. Wszystko zależy czy ma Pani objawy kliniczne oraz jakie są pozostałe wyniki badań.
Pozdrawiam