Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W prawym kącie mostkowo-móżdżkowym w bezpośrednim sąsiedztwie tylnego brzegu piramidy kości skroniowej widoczny jest hiperdensyjny obszar

Witam, żona miała ostatnio rezonans i mamy obawy po wstępnych opiniach. Prosiłbym o dodatkowe zerknięcie w opis kogoś obeznanego. Opis Tomografii: "W prawym kącie mostkowo-móżdżkowym w bezpośrednim sąsiedztwie tylnego brzegu piramidy kości skroniowej widoczny jest hiperdensyjny obszar o wymiarach 12 x 7 mm. Obraz TK jest niejednoznaczny, może odpowiadać artefaktowi lub zmianie ogniskowej. Wskazane badanie MR. Zwapnienie w szyszynce."
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania

Szanowny Panie,
Tak jak zostało to określone, niekoniecznie musi być to zmiana patologiczna i wskazane jest wykonanie dodatkowych badań. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy