Wada wzroku a operacja metodą LASEK

witam jka mam wade -3,75 kwalifikuje sie do operacji metoda lasek?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Klasyfikacją do zabiegu zajmuje sie okulista. Wszelkie ingerencje w narząd wzroku a w szczególności laserowa korekcja wady jest możliwa dopiero po zakończeniu wzrastania gałki ocznej czyli mniej więcej w okolicach 21 roku życia. Metoda, o której wspominasz jest skuteczna w twojej wadzie.