Wada wzroku u 36-latka a konieczność noszenia okularów na co dzień

Mężczyzna lat 36, Rzeszów. Mam pytanie, dostałem od okulisty receptę na okulary do dali OP:sfera 0,75 i OL:sfera 0,75 rodzaj schorzenia H52. Czy muszę nosić okulary na co dzień przy tej wadzie?

Witam. Na pewno jest to zależne od Pana potrzeb - jeśli dużo jeździ Pan samochodedm, pracuje przy komputerze to myślę że urzycie okularów będzie wskazane.