Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wady mycia włosów nad wanną

Czy mycie włosów nad wanną (głowa w dół i myjemy) niszczy włosy? Używam tej metody długo i dopiero teraz czytałam, że należy myć włosy w pozycji pionowej. Dlaczego właśnie tak ? Czy poza plątaniem się sa jeszcze jakieś minusy mycia włosów nad wanną ?
ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Proszę nie sugerować się tym co niektórzy wypisują na forach internetowych. Nie ma żadnych przeciwwskazań do mycia włosów w taki sposób.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Proponuję mieć ograniczone zaufanie do słowa pisanego i zwracać uwagę, kto pisze... Wszystko jest OK. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam,
włosy opadają wtedy w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu co w skrajnych przypadkach może nasilać ich wypadanie.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy