Waga 37 kilogramów przy 170 cm wzrostu

Od 11m-cy intensywnie się odchudzam, jem tylko 2razy dziennie i spożywam duże ilości kawy, ponadto intensywnie ćwiczę, obecnie ważę37kg przy 170cm, sama łapię się jeszcze na tym, że liczę kalorie, nie umiem sobie sama, z tym poradzić. Mam 2letnią córcię dla, której tylko walczę, bo ona ma tylko mnie. Jak mam poradzić sobie z zaburzeniami odżywiania i anoreksją, bo potrafiłam zrezygnować z wizyty u dietetyka tylko bo bałam się, że będzie mnie oceniał, komentował, a ja muszę żyć dla niej, bo ona m

Dzień dobry,

Może Pani podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej (psychiatra, psychoterapeuta) lub na oddziale szpialnym specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania.
W Krakowie może Pani podjąć leczenie np.: w Szp.Uniwersyteckim - pododział Psychiatrii Psychodynamicznej.