Waga do wzrostu i wieku

Witam. Jestem chłopakiem. Mam 13 lat, 170 cm. wzrostu i ważę 50 kg. Czy to odpowiednia waga? Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale tańce Jumpstyle. O odpowiedź prosiłbym na mój adres e-mail: CzolgistAA@gmial.com. Patryk B. <>>CzolgistA<<>
13 LAT ponad rok temu

Witam.

Tak, proporcja Twojej masy ciała do wieku i wzrostu oraz płci (BMI odniesione do siatki centylowej) przyjmuje wartość prawidłową.

Pozdrawiam