Wahania nastrojów przy nerwicy lękowej

Mój chłopak leczy się na nerwicę lękową. Po tygodniu przestał brać leki. Objawy nasiliły się, i znowu zaczął je brać. Bierze je 3 dzień i ma wahania nastrojów. Jednego dnia jest dobrze, kolejnego umie mi ubliżać. Jest bardzo nerwowy. Czy mogę liczyć, że po leczeniu będzie lepiej? Wahania nastrojów pojawiły się od czerwca, od momentu nasilenia choroby i czasami sama już nie mam siły.

Należy uzbroić się w cierpliwość i brać leki systematycznie. Działają po 2-4 tygodniach. Proszę zachęcić go do przestrzegania zaleceń lekarskich oraz do kontaktu z psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie, Jarosław Lenartowicz