Wahania nastrojów u 20-latki a możliwość choroby dwubiegunowej

Mam 20 lat. od 13 roku systematycznie się okaleczałam, przestałam dopiero w lutym tego roku, miałam również problemy z wagą ponieważ nie chciałam jeść. Teraz mimo tego że jestem szczęśliwa często płacze, miewam stany kiedy jestem wesoła, za chwilę płacze bez powodu, jestem nerwowa, wiele razy miałam myśli samobójcze bo wmawiam sobie złe rzeczy. Czy to może być dwubiegunowość?

Na pewno to, co Pani pisze, to temat do zajęcia się nim w terapii. Myślę, że dobrze byłoby żeby zgłosiła się Pani do kogoś, kto pracuje w nurcie terapii schematów.

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Nie pisze Pani o przyczynie ustąpienia objawów. Czy uczęszczała Pani na terapię? Jeżeli nie proszę się skontaktować z terapeutą w celu dalszej diagnozy problemu. Pozdrawiam.