Wahania nastroju a obecność nerwicy

Witam, wedlug mojego lekarza psychiatry mam nerwice. Mam ogromne wahania nastroju. Czasami jest mi bardzo zle, nie mam sily nic robic, proste czynnosci sprawiaja mi trudnosc. Nauka jest dla mnie ogromnym problemem, nie mam sily po prostu sie skupic na niej. Nie umiem zebrac mysli. Czuje sie wylaczony. Czy to ma zwiazek z nerwica?

Witam

objawy które Pan opisuje, mogą mieć związek z zaburzeniami, które Pan leczy u lekarza psychiatry. To ważne, że zrobił Pan pierwszy krok w kierunku wyleczenia się , jednak warto byłoby również rozpocząć psychoterapię która pozwoli Panu wrócić do równowagi i na nowo włączyć się w nurt życia, który pozostał być może gdzieś z boku.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571