Wahania nastroju i rozdrażnienie

Witam. Od pewnego czasu (co najmniej roku) zaobserwowałam u siebie dziwne wahania nastrojów, które ostatnimi czasy się nasiliły. W ciągu kilkunastu minut potrafię bez powodu od radości przejść do rozpaczy i na odwrót. Mało tego towarzyszą mi rozdrażnienie i dość mocne osłabienie koncentracji. Poza objawami czysto psychologicznymi mam też bóle i zawroty głowy, szybko się męczę, trudno mi się oddycha oraz mam trudności z zasypianiem. Mam 20 lat, 170cm i ważę 70kg. Dziękuję za odpowiedź.

Myślę ,że warto z uwagi na charakter problemów udać się do specjalisty psychiatry i on

zdecyduje czy poza terapia psychologiczną niezbędna jest tez pomoc farmakologiczna.

Ciepło pozdrawiam