Wahania nastroju po narkotykach

Od ponad roku zażywam fete mefedron oraz palę marichuane. Problemy zdrowotne które zacząłem mieć ok. 5 miesięcy temu nie zdziwiły mnie. Mój styl życia pozostawia wiele do życzenia. Mam problemy z żołądkiem, jelitami, na zmiane miewam rozwolnienia i zatwardzenia. Ale naważyłem sobie piwa to je wypije. Mam inne pytanie. Od jakiegoś miesiąca każde przyjęcia któregokolwiek z narkotyków powoduje u mnie nie szczęście i euforie lecz przygnębienie i cierpienie fizyczne. Czy powinienem iść do psychiatry?

Uczucie cierpienia i przygnębienia jest prawdopodobnie jedym z sygnałów alarmowych Twojego organizmu i mózgu, który ma Ci uświadomić, że robisz sobie krzywdę. Zadaj sobie pytanie, jak będzie wyglądało Twoje życie i Twoje samopoczucie jeżli nie uwolnisz się od tego. Odpowiedzi na swoje pytanie w zasadzie udzieliłeś sobie sam.