Wahania nastroju u 19-latki

Mam dziwne wahania nastroju ? Raz jestem wesoła i wszystko mnie cieszy a raz krzycze na wszystkich wszystko mnie denerwuje i placze czasem mam tego dosc .

Proszę zgłosić się do lekarza, który zleci Pani odpowiednie badania, wykluczające przyczyny wahań nastroju takie jak np. związane z zaburzeniami hormonalnymi.
Zachęcam również do konsultacji z psychologiem - zwłaszcza jeśli wyniki badań okażą się prawidłowe.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder