Walka z cellulitem

Witam, mój główny problem to cellulit, mam 18 lat, 168 cm wzrostu, ważę 58 kg. Mam ładny, płaski brzuch, niestety na udach i pupie pojawił mi się cellulit, a nawet gdzieniegdzie rozstępy, w biodrach mam 100 cm wzrostu a w pasie 64. Od tygodnia ćwiczę ćwiczenia baletowe na zgrabne nogi, niestety nie wiem co mogłabym zrobić jeszcze w tym kierunku. Używam kremu z Perfecty na cellulit. Nie chcę jakiejś konkretniej diety, uwielbiam słodycze, tabliczkę czekolady. Każdego dnia muszę zjeść słodycze. Zbędny tłuszcz nie wchodzi mi w brzuch tylko w pupę. Proszę o pomoc
18 LAT ponad rok temu

Zdrowa żywność

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Witam,
mój główny problem to cellulit, mam 18 lat, 168 cm wzrostu, ważę 58 kg. Mam ładny, płaski brzuch, niestety na udach i pupie pojawił mi się cellulit, a nawet gdzieniegdzie rozstępy, w biodrach mam 100 cm wzrostu a w pasie 64.
Od tygodnia ćwiczę ćwiczenia baletowe na zgrabne nogi, niestety nie wiem co mogłabym zrobić jeszcze w tym kierunku. Używam kremu z Perfecty na cellulit. Nie chcę jakiejś konkretniej diety, uwielbiam słodycze, tabliczkę czekolady. Każdego dnia muszę zjeść słodycze. Zbędny tłuszcz nie wchodzi mi w brzuch tylko w pupę.
Proszę o pomoc
Witam,

Polecam artykuły:
Usuwanie cellulitu
Domowe sposoby na cellulit

Pozdrawiam 

Dietetyk, autorka wielu tekstów dotyczących problematyki odchudzania i zdrowego żywienia.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy