Walka z mężem uzależnionym od narkotyków

witam, nakryłam mojego meza jak wciąga w nos cos białego.....wygoniłam go z domu, bo nie było z nim zadnego kontaktu, a mam male dziecko, po 3 tygodniach wrocil...jest w domu od 5 dni...niby nic nie bierze przy mnie, nie wiem jak po za domem, nie daje się sprowokować, ale ciagle chce mu się spac i je słodycze jak nienormalny, co to może oznaczac, czy nadal bierze, czy co??? twierdzi ze nie bierze...

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza