Wapnienia w sierpie mózgu oraz dyskretnie szersze przestrzenie płynowe
Witam , dostałam wynik TK zrobiony pół roku po urazie głowy. Wyszło mi, że mam wapnienia w sierpie mózgu oraz dyskretnie szersze przestrzenie płynowe przymózgowe nad płatami czołowymi, a także dobrze odgraniczone ognisko osteolityczne w łusce kości potylicznej z zachowaniem ciągłości obu blaszek. Pytam z niecierpliwością w oczekiwaniu na wizytę u neurologa. Ula - lat 40

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Rzeczywiście wynik jest nieprawidłowy, jednak aby postawić konkretną diagnozę należy skontaktować się z neurologiem.