Warunek badania psychologicznego przed ślubem

moj chlopak chce ze mna byc na stale chce wziac slub ale wrunkiem jest ze ja sie zgodze na badanie przedmalzenskie u psychologa zgodzic sie na to?

Dzień dobry,

Wnioskuję, że taki warunek samej Pani przeszkadza, skoro zadaje tutaj takie pytanie. Poza tym, nie ma takiego badania.

Myślę, że najpierw należy porozmawiać z partnerem z czego wynika taka prośba, czym jest uzasadniana i czemu jest dla partnera ważna.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org

Dzień Dobry Pani,

Przyznaję, że jestem zaskoczona warunkiem postawionym przez Pani Chłopaka.

Zachęcałabym Panią, by dopytać Chłopaka, Co i Dlaczego jest powodem takiego zamysłu?

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena,mielnik.madej@gmail.com