Wątpliwości dotyczące wieku ciąży

Witam jestem w 9 tygodniu ciazy,ciaza stwierdzona w 7 tygodniu 12.01.15r. Mam pewne watpliwosci.27.11.14r.w terminie miesiaczki mialam dziwne plamienie I zaczely mi sie nudnosci.potem nie pojawilo sie juz nic zadnej krwi czy plamien. czy jest mozliwe ze lekarz pomylil sie o 3,4 tygodnie ? I czy mozliwe ze nie wystapilo plamienie implatacycje?

Małgorzata Panek

Plamienie związane z implantacją zarodka może, ale nie musi występować.
Ocena wieku ciążowego jest również możliwa na podstawie wczesnego USG, koło 8-10 tc.
W przypadku nieregularnych miesiączek wiek wyliczany z OM może się różnić od tego wg USG.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam