Wątroba nieznacznie powiększona w wyniku TK
Dzień Dobry proszę o interpretacje badania TK Wątroba nieznacznie powiększona o obniżonej densyjnosci miąższu z cechami stłuszczenia bez zmian ogniskowych.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie jest to stan prawidłowy, jednak nie wymaga poważniejszych interwencji medycznych. Konieczna jest konsultacja z internistą oraz odpowiednie leczenie farmakologiczne.