Wątroba stłuszczona, niejednorodna w wyniku USG jamy brzusznej

witam prosze o pomoc robilem usg jamy brzusznej wszystko jest ok oprócz watroby wynik który lekarz napisał : watroba stłuszczona , niejednorodna-różne stopnie stłuszczenia. Co to oznacza?co mam robić??czy jeszcze zrobic jakieś inn badania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do internisty. Konieczne jest aby wdrożyć odpowiednie leczenie oraz dietę ochronną dla wątroby.