Ważę 63 kg. Jak mogę schudnąć?

Mam 21 lat, ważę 63 kg, chcę schudnąć, ale boję się, że moja waga powróci. Co mogę jeść, żeby schudnąć?
21 LAT ponad rok temu

Witam!

Abym mogła zalecić dietę, potrzebny jest mi Pani wzrost. Pozwoli mi to na określenie, czy dieta odchudzająca rzeczywiście jest Pani potrzebna.

O tym, co wpływa na przemianę materii i jak zapobiec efektowi jo-jo przeczyta Pani w artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/przemiana-materii-a-odchudzanie.

Polecam także serwis www.abccwiczenia.pl. Znajdzie tam Pani propozycje ćwiczeń, pomocnych w kształtowaniu sylwetki.

Pozdrawiam