Ważę ok. 45 kg i mam 170 cm wzrostu, czy to prawidłowa waga?

Proszę mi odpowiedzieć, czy to prawidłowa waga do mojego wzrostu? Dodam, że w ogóle nie ćwiczę i prowadzę siedzący tryb życia?

ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 15,57, na siatce centylowej, odpowiada to znacznemu niedoborowi masy ciała. Prosiłabym o udanie się na konsultację lekarską i w miarę możliwości umówienie na wizytę u dietetyka. Proszę porozmawiać o tym problemie z rodzicami. Trzeba jak najszybciej ustalić przyczyny problemu z masą ciała.

Pozdrawiam