Wbicie się zęba w dziąsło

Dzień dobry, 4 dni temu uderzylam w zęby i jedynka wbiła się w dziaslo. Tego samego dnia byłam u stomatologa i ustabilizował on zęba przy pomocy drucika, który zaczepił wokół sąsiadujących zębów. Niestety wszystko było poza miejscem mojego zamieszkania. Czy powinnam mieć szynę? Czy inny lekarz może kontynuowac leczenie? Ząb boli tylko przy nagryzaniu, więc stosuje dietę miękką. Dodam, że mam aparat ortdontyczny. Pozdrawiam

Inny lekarz może kontynuować leczenie.Jeżeli wiązanie,o którym Pani wspomina unieruchamia ząb wystarczająco szyna jest zbędna.Warto wykonać RTG i poprosić o konsultację miejscowego lekarza.