Wcześniejsze krwawienie podczas przyjmowania tabletek Novynette

PRZYJMUjE TABLETKI Novynette,zawsze krwawienie nastepowało regularnie.Natomiast terazzostało mi jeszcze 2 tabletki i wystapiło krwawienie.CO jest przyczyna czy to naturalne?t

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie krwawienie spowodowane jest wahaniami hormonalnymi. Nie jest to nic niepokojącego jeżeli tylko jest to zjawisko jednorazowe.