Wcześniejsze wystąpienie skąpej miesiączki i krwawienie po stosunku

Witam,zeszły miesiąc moja miesiączka trwała jak zawsze,czyli 8dni bo tak zazwyczaj mam. Jednakże w tym miesiącu miesiączka przyszła 3dni wcześniej i trwała tylko 4dni,była skąpa. Po tym wszystkim kochałam się ze swoim chłopakiem i po stosunku zauważyłam krew i przez 2dni mam brązowe upławy. Co to może być?Czy to jakieś zapalenie?Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.