Wdychanie spalin a możliwość zachorowania na białaczkę

witam interesuje mnie temat bialaczki mam na imie MArcel no i czy jesli bede wdychac spaliny np. przez 2/3 razy dziennie to czy moge zachorowac na białaczke ? jesli tak to po jakim czasie sie ona pojawi i czy bede miec jakies objawy zebym wiedział ze to bialaczka ? dowiedziałem sie ze wychodzi białaczka po 30 dniach wdychania spalin to prawda ? mam 18 lat i czy moge zachorowac w tym wieku na bialaczke z wdychania spalin ? nie uprawiam zadnych sportów itp. dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wdychanie spalin- celowe? ? To dość dziwne. Nie można jednak wprost powiązać takiego działania z białaczką.