Wędrujące kłucie w klatce piersiowej

Witam, pytanie do specjalistów Psychiatrów, kardiologów i specjalistów od płuc, co jakiś czas, ostatni rzadko aczkolwiek TERAZ nawiedziło mnie znów to zjawisko tj. kłucie w klatce, tzn wędrujące kłucie od lewej strony ( jakby całkiem z boku na wysokości sutka ) kierujące sie w stronę środka klatki tzn w str. serca. w momencie wystąpienia tegoż kłucia, gdy łapię oddech kiedyś głębszy, obecnie jakikolwiek, kłucia nasilają się, trwa to przez kilka do kilkunastu sekund. Cierpie na nerwice lękową.

moze byc nerwica i/lub objawyneurologiczne.nalezy to sprawdzic.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza