Wgłębienia na zębach u 18-latka

Witam Mam pytanie co to jest? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea4d3a525 0804389.html Co to wogóle jest. Dopiero dzisiaj to zauważyłem Chodzi mi o to coś dziwnego na przednich zębach z tylu. Jakby dwa wgłębienia. Jak można to "naprawić"? Z góry dzięki za wasze odpowiedzi Pozdrawiam

Niestety przeglądarka odpowiada ze strona nie istnieje , wgłębienia często są naturalną strukturą anatomiczną zęba , np z tyłu na siekaczach występuje tzw otwór ślepy , który może być mniej lub bardziej zaznaczony , niestety mogę się tylko domyślać o co chodzi bo tego nie widzę

Nie da się otworzyć zdjęcia. Prawdopodobnie u Pana występuje bardzo wydatnie zaznaczony otwór ślepy. Jest to naturalny twór anatomiczny od strony podniebiennej siekaczy górnych. Jeżeli nie jest zaatakowany próchnicą to nie trzeba nic z tym robić.