Wgłębienie w nowej plombie

Wczoraj miałam robioną Plombę i mam może trochę głupie pytanie, ale trochę mnie to niepokoi jak rozpoznać, że plomba wypadła? Pół godziny od założenia plomby jadłam twarde ciastko i boję się, że uszkodziłam sobie tę plombę. Jak dotykam językiem ząb to wyczuwam duże wgłębienie jakby tej plomby nie było i takie coś śliskie, co na innych zębach nie wyczuwam. Może to przewrażliwienie, ale jak wygląda taka "wypadnięta" plomba?

Witam!
Najlepiej,aby sprawdził to dentysta,który zakładał tę plombę! Jesli rzeczywiście coś sie stało,będzie możliwość szybkiego poprawienia,a jesli jest ok,to bedzie Pani spokojniejsza...
Pozdrawiam.