Wgniecenia na udach i podbrzuszu a rozstępy

WITAM!! MAM TAKIE PYTANKO, A MIANOWICIE ODCHUDZAM SIE OD 3 MIESIĘCY, STARAM SIĘ ZDROWO ODŻYWIAĆ I ĆWICZĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. PO JAKIMŚ CZASIE ZAUWAŻYLAM TAKIE DOŁKI (WGNIECENIA) NA UDACH, A NA BRZUCHU, A RACZEJ PODBRZUSZU POWSTAŁY TAKIE WGNIECENIA (NIERÓWNOŚĆ) POZIOME. CO TO MOŻE OZNACZAĆ???
ponad rok temu

Witam ciepło,

Niestety podany opis jest niewystarczający.
Wspomniane zmiany mogą być oznaką rozstępów skórnych, lub cellulitu.
Bardzo możliwe, iż za szybko straciła Pani zbędne kilogramy, przez co skóra straciła jędrność i stała się mniej sprężysta.
  Jeśli zmiany Panią niepokoją, proszę udać się do lekarza.
Prosiłabym o więcej szczegółów.

Pozdrawiam