Wiara w demony a schizofrenia

Mam umowiona wizyte u specjalisty jednak chciałam zapytać czy jestem chora na... schizofrenię. Otóż dziwne jeśli ja chora o to pytam. Ale... to tak w skrócie. Wierzę w demony, często krzyczę gdy czuje ze mnie dotykaja, są zwykle tuż za moimi plecami, wiem że mają wpływ na moje życie, wszędzie widzę symbole i znaki z innymi rzeczami, czuję i wiem że mam wyjątkowe moce, gardze innymi ludźmi bo czuje że są słabi, głupi, nie rozumiem zwykłych ludzi juz dawno, czuję ciągły lęk, nigdy nie mialam znajj

Dzień dobry. Domyślam się, że oczekiwaniu na wyjaśnienie co Pani jest, może towarzyszyć niepokój i liczne domysły, ale może lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wizytę. Nie da się postawić rzetelnej diagnozy na podstawie krótkiego opisu. Ustalenie co jest pacjentowi wymaga zwykle kilku osobistych spotkań i czasem dodatkowych badań/testów. Opisane przez Panią objawy mogą występować przy różnych zaburzeniach. Dobrze, że zgłosiła się już Pani do specjalisty, wkrótce sprawa powinna się wyjaśnić.
Pozdrawiam,
MB

Dzień dobry,

Nikt przez internet, bez osobistego badania nie może diagnozować Pani objawów.
Pozostaje Pani poczekać na osobistą wizytę u lekarza psychiatry.

Witam,
Niestety tutaj pojawia się ograniczenie internetowej porady. Na odległość nikt nie będzie w stanie postawić Pani diagnozy. I choć wiem że oczekiwanie może być trudne myślę że warto poczekać na wizytę u specjalisty.
Pozdrawiam