Wiarygodność testu ciążowego 10 dni po okresie

bardzo proszę o odpowiedź. mam 47 lat .wcześniejsze cykle mieś. miałam od kilku miesięcy co 25 dni , w ostatnim miesiącu co 28.współżyliśmy z moim partnerem 22 i 23/24 pażdziernika .Dzisiaj rano tj.5 listopada zrobiłam test ciążowy - wynik -niestety - ujemny, czy jeszcze jest zawcześnie na wiarygodny wynik testu. Z góry dziękuję za odpowiedź

Milena Lubowicz

Może być trochę za wcześnie. Proszę powtórzyć test za kilka dni lub wykonać poziom BhCG z krwi, które już teraz będzie wiarygodne.
Pozdrawiam