Wiarygodność wykonanego testu bHCG i pomiar temperatury

Witam okres dostalam 4.04 17.04 mialam owulacje czy jesli zrobilam bete hcg z krwi 25.04 i wynik wyszedl <0,1 to na 100% nie jestem w ciąży?? czy poprostu za wczesnie zrobilam bete hcg z krwi? dodam ze dzis jest 27.04 mierzylam o 7.30 temp w pochwie i mam 37,1stopnia.

A skąd Pani ma pewność że to właśnie 17 odbyło się jajeczkowanie?