Widoczna brązowa linia od podbrzusza do pępka

Mam lekko widoczną linię prostą, brązową od podbrzusza do pępka ale nie jestem w ciazy, czy to jest normalne?

Witam. Jeśli jest to przebarwienie występujące od dawna to nie jest nic co trzeba w jakikolwiek sposób diagnozować. Jeśli pojawiła się niedawno i występują podobne zmiany w innych miejscach zalecam wizytę u lekarza rodzinnego - obejrzy zmianę i zleci podstawowe badania. Nie sądzę żeby było to coś poważnego, ale zwykławizyta kontrolna nie zaszkodzi